WEB YAZILIMI

Web dünyasında siz de yerinizi alın

Web yazılımı, tarayıcılar aracılığıyla görüntülenebilen dinamik ya da statik sayfalara verilen adlardır. Statik sayfalar artık pek kullanılmamakla beraber günümüzde daha çok dinamik web yazılımları kullanılmaktadır

Web yazılımı avantajları;
Günümüzde şirketler, kişiler ya da kamu kurumları kendilerini dijital alanda temsil ettirebilmek adına web yazılımları kullanmaktadır. Burada en çok web sitesi kendinden bahsettirmektedir çünkü web siteleri artık dijital dünyada yapımcısının yüzü konumundadır.
Web sitesi tasarlatmak sizi profesyonel bir görünüme sokacaktır. Bunun akabinde müşterilerinizin gözündeki prestijinizin üst düzey bir konuma yükselecek ve büyüme hızınıza ister istemez olumlu bir katkı sağlayacaktır. Bir web sitesine sahip olmak için bir domain, bir sunucu ve bir web yazılımı gerekmektedir.

Sunduğumuz avantajlar;
- İhtiyaçlarınıza özel kişiselleştirilmiş web yazılım projeleri.
- Güvenli ve sürdürülebilir projeler.
- İş süreçlerinizle uyumlu, çalışma sisteminize entegre yazılımlar.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hayalinizdeki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Öncelikle web yazılım alanında taleplerinizi dinlenir. Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır. Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projelerinizin son hali teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da İnnova Yazılım güvencesi devam eder.

- ERP programlarınız ile entegre şekilde çalışabilen, iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz web yazılımı.

Bu otomasyon ve takip sistemi sayesinde, firmanızın belirli ihtiyaçlarını otomatik hale getirebilir ve iş yerinizde oluşan zaman karmaşasının önüne geçebilirsiniz. Tüm talepleriniz ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz