SEO Hizmeti

SEO - Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Nedir?
SEO hizmeti, kısaca bahsetmek gerekirse arama motorlarında (Google) gibi sistemlerde sitelerimizin daha ön planda olması içi yapılan aksiyonlar diyebiliriz.

Sosyal Medya Yönetiminde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Sosyal medya yönetimi yapılırken dikkat edilmesi gereken çok fazla detay vardır. Ancak bunların en önemlileri kaliteli görsel, video ve içerik üretimidir. Çünkü diğer rakiplerinizden farklı olup ilgiyi tamamen üzerinize çekmeniz gerekir. Paylaşılan her içerik ve görsel kurumsal kimliğinize uygun şekilde yaptığınız işi yansıtmalıdır.

SEO’nun Önemi
SEO danışmanlığı sayesinde web sitenizin daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha çok müşteri ile daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.

Kısaca SEO nun öneminden bahsetmek gerekirse, SEO web site çalışmasıdır. Google alt yapısı her zaman çalışan web sitelerini ön planda tutar. Bu demek oluyor ki web siteniz ilk gün ki açtığınız gibi duruyor ise bu google gözünde tembel bir sitedir. Bu nedenle sizi asla üst sıralarda göstermez. Arka sayfalarda görünen web sitelerin ise bir faydası olmadığını hepimiz biliyoruz.

SEO danışmanlık hizmeti için en temelden başlamak gerekir. Google web sitenizde yaptığınız değişiklikleri veya eklemeleri hemen dikkate almaz. Bu nedenle SEO hizmetinizin ilk gününde veya ilk haftasında net sonuçlar görünmeyebilir. Çünkü google alt yapısı anlık güncellemelere önem vermez. Google için devamlılık önemlidir. Bu nedenle SEO hizmetinin devamlılığı önemlidir.

Kısacası 1 aylık seo hizmeti ile sizleri üst sıraya taşırım diyen kişi veya firmalar dolandırıcı olabilir dikkat etmeniz gerekir. Başarılı ve kalıcı bir SEO hizmeti için ilk aşamada 6 ay çoğu zaman yeterli olmaktadır. Bazı rekabeti yüksek kelimeler ise bu zaman 9 ve 12 olarakta görülmektedir.

Bu sürecin daha çok hızlandırılması ve başarılı olması için reklam çalışmaları uygulanabilir. Böylece web siteniz hem seo hemde reklam ile beslenerek daha iyi bir konuma daha hızlı gelir.